Про магазин
Магазин радіокерованих моделей

0

Кошик порожній!

Про магазин

Радіокеровані моделі

Високотехнологічні радіокеровані моделі стають все більш популярним хобі. Не дивно, адже це дуже захоплююче! Легкий рух джойстиком на пульті, і ось вже:

 • Мініатюрний, но потужний позашляховик мчить вперед;
 • Маневрений квадрокоптер злітає вгору, щоб записати на відео панораму;
 • Безстрашний корабель, підкоряючись своєму «капітану», розсікає водну гладь ...

Володіти таким захоплюючим дивом круто не тільки для дитини, це відмінне хобі для дорослої людини! Втілюйте мрії - інтернет-магазин радіокерованих моделей rc-go.com.ua ми створили для наших однодумців. Дозвольте захопити Вас в світ незвичайного драйву!

Магазин радіокерованих моделей

Наш інтернет-магазин радіокерованих моделей - це тільки оригінальна продукція від визнаних виробників. Це надійність, якість, гарантія!

Найпопулярніші радіокеровані моделі для «авіаторів», «гонщиків» і «яхтсменів» з нашого каталогу:

 1. Літаки — пізнайте ази пілотажу, випробуйте сили в віртуозних спортивних польотах.
 2. Вертольоти — навчіть гвинтокрилого «малюка» не тільки літати і зависати в одній точці, а й виконувати акробатичні трюки.
 3. Квадрокоптери — фантастичні радіокеровані моделі з унікальною будовою. Чотири гвинти + чотири двигуни = шикарні можливості і маневреність. Хітами продажів стали коптери з відеокамерою!
 4. Радіокеровані машинки - дивовижні прототипи справжніх автомобілів (легкових, позашляховиків, краулерів, траггі і баггі) різних розмірів.
 5. Танки — легендарні бойові машини в мініатюрному варіанті радіокерованих моделей надійдуть в ваше «військове розташування». Рух, міць, стрілянина - Ваша перемога в танковій битві.
 6. Катери — «Відставити, дрейфувати! Виходимо на велику воду!». Виробники кораблів, катерів і човнів реалізували в них шикарний швидкісний потенціал, який можна порівняти зі справжніми судами - регата і звання переможця водної стихії чекає Вас!

У нашому інтернет-магазині радіокерованих моделей Ви обов'язково знайдете цікаві додаткові аксесуари і необхідні запчастини для своїх нових «товаришів».

Моделі на радіокеруванні

Ми пишаємося своїм асортиментом - Ви легко знайдете від простих і бюджетних радіокерованих моделей до професійних пристроїв з крутими характеристиками:

 • Подаруйте дитині радіокероване чудо техніки - це захоплення розвине його реакцію і просторове мислення, а дрібна моторика і координація будуть краще, ніж у однолітків.
 • Для дорослих «пілотів» експерти підібрали квадрокоптери з камерою (приголомшлива якість відеозйомки), під час спортивних польотів вони здатні виконувати найскладніші фігури пілотажу. Для гоночних змагань купіть машинки з двигуном внутрішнього згоряння - їх швидкість просто вражає!

Нехай подорож по магазину радіокерованих моделей буде для Вас цікавим!